photo1

&160;Wydruki CAD

Kompleksowa obsługa firm geodezyjnych, biur architektonicznych, firm budowlanych, inżynierów i studentów

Zobacz więcej
photo2

Kompleksowa obsługa dladużego i małego formatu

Składanie, termobindowanie, tworzenie broszur, zszywanie, oprawa prac.

Zobacz więcej

Direct Scan

Direct Scan Direct Scan

W technologii Océ Direct Scan wyjątkowa jakość obrazu jest zawdzięczana wykorzystaniu pojedynczej kamery CCD 600 dpi image quality is ensured
by a single high-resolution 600 dpi color CCD camera and specially developed high quality lens.oraz raz specjalnie opracowanej, wysokiej jakości soczewce.
Co więcej, niezawodność systemu optycznego opiera się na pojedynczym lustrze, pojedynczej kamerze, co zmniejsza liczbę ruchomych części do minimum i w ten sposób ogranicza konieczne kalibracje.

Direct Scan Zalety
 • Spójność i ostrość kolorów
  Osiągana dzięki pojedynczej kamerze CCD 600 dpi oraz specjalnie opracowanej soczewce. Ponadto lampa daje wyjątkowy zakres kolorów i bardzo stabilne oświetlenie podczas długich czasów pracy.
 • Mniej niezbędnych kalibracji.
 • Trwalsza i lepsza jakość obrazu skanu
  Osiągana dzięki innowacyjnemu źródłu światła bez efektów ubocznych powodowanych częstymi zmianami cyklów. Ponadto podczas jednego naświetlania jest jedynie minimalna zmiana koloru.
 • Wyeliminowane ryzyko zniekształceń
  Dzięki zastosowaniu pojedynczego lustra.

Jak działa ta technologia

 1. Oryginał.
  Po umieszczeniu na płycie skanera oryginał jest automatycznie i dokładnie mierzony.
 2. Szklana płyta chroni przed kurzem
  Szklana płyta zapobiega dostawaniu się kurzu i innych małych obiektów oraz pozwijanych oryginałów do skanera podczas gdy oryginalny dokument przechodzi przez skaner .
 3. Lampa zapewnia trwałe i stabilne kolory podczas długich cyklów pracy
  Oryginał jest naświetlany. Lampa wykorzystuje najnowocześniejsze technologie naświetlania. Szerokie spektrum koloru zapewnie maksymalną dokładność odwzorowania a stała jasność - stabilną jakość. Wszystko trwa sekundy, niepotrzebne nagrzewanie nawet przy skanowaniu kolorowym.
 4. Lustro skierowuje wiązki światła zapobiegając powstawaniu cienia
  Wraz z przemieszczaniem się lampy, lustro ogniskuje światło bezpośrednio na skanowanym oryginale co eliminuje cienie wokół skanowanych informacji. Ten efekt jest widoczny szczególnie przy kopiowaniu przezroczystych oryginałów.
 5. Pojedyncze lustro eliminuje ryzyko zniekształceń
  Dzięki zmniejszeniu urządzenia skanującego do ergonomicznych rozmiarów, obraz oryginału jest odbijany
  na precyzyjnym lustrze. W przeciwieństwie do tradycyjnych technologii z wieloma lustrami, wyjątkowe pojedyncze lustro eliminuje zniekształcenia i zapewnie dłuższą żywotność.
 6. Pojedyncza kamera o wysokiej rozdzielczości zapewnia spójność kolorów oraz wysoką ostrość obrazu
  Obraz jest zachowywany przez pojedynczą kamerę o wysokiej rozdzielczości, wyposażoną w wysokiej jakości wieloczęściowy obiektyw i trójkolorową liniową matrycę CCD. Dzięki temu obraz jest zawsze przechwytywany z pełną ostrością bez znieszktałceń. Matryca CCD pozwala na zapisywanie obrazów w wysokiej jakości z rzeczywistą rozdzielczością 600 dpi. W przeciwieństwie do tradycyjnych technologii z wieloma czujnikami obrazu, to wyjątkowe rozwiązanie z pojedynczą matryca CCD nie wymaga częstych kalibracji i przez to zapewnia długtrwałą jakość skanowanych obrazów. Przechwycony obraz jest gotowy do przetwarzania. W tym miejscu wkracza technologia Océ Color Image Logic.
Masz pytanie? zadzwoń 536 276 257
bg